HMD’den şaşırtan hamle, Nokia’dan ayrıldıktan sonra adeta coştular

HMD markası, yakın zamanda piyasaya sürmeyi planladığı yeni akıllı telefon modelleri üzerinde çalışıyor. Bu yeni modellerden biri olan HMD Pulse, tasarım ve teknik özellikleriyle dikkat çekiyor. Söz konusu cihazın özelliklerine baktığımızda, 6.56 inç büyüklüğünde HD+ çözünürlüğe sahip IPS LCD ekran barındırdığını görüyoruz. Cihaz, gücünü Unisoc T606 yonga setinden almakta ve 4 GB ile 8 GB RAM seçenekleri sunulmakta.

HMD Pulse, Android 14 işletim sistemiyle kullanıcılara sunulacak ve 5,000mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olacak. Ancak bataryanın şarj özellikleri hakkında henüz bir bilgi bulunmamakta. Telefonun tasarımına ilişkin sızdırılan görseller, cihazın ön yüzünde delikli bir ekran tasarımına yer verildiğini ve arka panelin üst sol köşesinde yer alan siyah renkli çift kamera modülü ile sade bir görünüme sahip olduğunu gösteriyor. Ayrıca, cihazın siyah, mavi ve pembe olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile tüketicilere sunulacağı belirtiliyor.

HMD’den şaşırtan hamle, Nokia’dan ayrıldıktan sonra adeta coştular

HMD Pulse’ın yanı sıra, Pulse+ ve Pulse Pro adında iki model daha geliştirilmekte olduğu söyleniyor. Bu modellerin özellikleri henüz netleşmiş değil. Aynı zamanda HMD, Legend, Legend+ ve Legend Pro isimlerinde üç yeni model üzerinde daha çalışıyor. Tüm bu yeni modellerin ve bir Barbie temalı katlanabilir telefonun bu yıl Temmuz ayında tanıtılması bekleniyor.

Bu cihazlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için, teknoloji dünyasını takip etmeye devam edin. Yeni ürünlerin piyasaya sürülmesi, kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun daha fazla seçenek sunarak teknoloji dünyasında heyecan yaratmaya devam edecek gibi görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x